Voľby 2012: Opäť môžeme rozhodnúť. Ja volím 2 % pre psov...

Autor: Dušan Holič | 24.1.2012 o 21:23 | (upravené 24.1.2012 o 21:56) Karma článku: 4,85 | Prečítané:  706x

Opäť je tu čas, kedy my, ľudia, môžeme rozhodnúť o niečom dobrom. A nemyslím tým voľby do parlamentu, ale voľbu: "komu venujem 2 % zo svojich daní", ktoré by inak išli štátu (čiže do parlamentu). Je to prinajmenšom dobrý pocit mať tú moc rozhodnúť o niečom, resp. niekom. Samostatne, nezávisle a slobodne.

*** Voľte 2 % pre psíkov v útulku. ***  www.utuloksenica.sk*** Voľte 2 % pre psíkov v útulku. *** www.utuloksenica.sk

Určite sú mnohí z nás sklamaní zo súčasnej, bývalej a ešte bývalejšej vládnej garnitúry, aj keď sú to vlastne stále tí istí ľudia. Nooo, ľudia, nazvite si ich ako chcete. Ja som rozhodnutý ísť voliť. A som rozhodnutý aj koho budem voliť. Štvornohá definícia už mnoho naznačuje. Uviesť, že sú lepší ako všetci politici dokopy, by bola hádam aj urážka, oni sú lepší ako ľudia samotní. Prinajmenšom sú to tí najvernejší partneri človeka a to je volebný program, s ktorým sa nemôže pochváliť žiadna zo strán uchádzajúcich sa o hlasy voličov.

Táto strana však áno. V jej programe sa priamo hovorí: „ Vážený volič, obraciame sa na Teba s dôverou a o dôveru Ťa zároveň prosíme. Sme mladá, progresívna strana, vzniknutá iba nedávno, v roku 2006. Za 5 rokov pôsobenia sme však svoje sľuby vždy dodržali a svoje poslanie sa snažili plniť zo všetkých síl. Výsledky našej práce si môžeš pozrieť na týchto miestach: - nový domov -zateplený box -útulkové auto -našli domov -nová karanténa -pomoc a zbierky Podporujú nás aj známe tváre, napr. táto alebo táto a potom ešte aj tieto. Naše tváre nie sú žiadnym tajomstvom a preto sa o nás môžeš dozvedieť viac. Financovanie našej strany je čisté a verejné. Jediné, čo sa stále mení, je naša kandidátna listina. Ak Ťa teda niektorý  z kandidátov zaujal, alebo máš chuť (na rozdiel od politiky) použiť svoj zdravý rozum pre naozaj ľudské rozhodnutie, budeme Ti veľmi vďační, že  budeš voliť 2 PERCENTÁ z daní pre opustených psíkov v útulku. Ďakujeme."

Ak ma už trocha poznáte, bude sa vám zdať čudné, že si prihrievam vlastnú polievočku. Určite lepšie, ako sa napájať gulášovými prívarkami na námestiach a počúvať tie isté sľuby. Psíci bez domova vám môžu sľúbiť iba jediné – svoju lásku. A kvôli nej sa oplatí venovať trocha času vypísaniu zopár tlačív.

Voľte ako ľudia, voľte 2 % pre psíkov v útulku.  Kompletný volebný program a kandidátku nájdete na www.utuloksenica.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Politika ako Danko nikto nechce, demokrati ani oligarchovia

Definitívny politický pád Danka sme sledovali v priamom prenose.

SVET

Sochy ničia na Ukrajine aj v Poľsku, pokračujú Američania

V Amerike sa šíri ničenie sôch z čias občianskej vojny.


Už ste čítali?